Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat


Webové stránky
Zaměření internetových stránek
Firemní stránky
zadavatel:
Edikt, a.s.
Spolupráce od roku: 2022
odkaz:

CRnet, s.r.o.

kancelář:
Skuherského 45
370 01 České Budějovice

tel: +420733 663 090
mail: michal@crnet.cz
web: www.crnet.cz


Stavební společnost Edikt, a.s.

je ryze česká stavební společnost s výhradně vlastním českým kapitálem působící na území celé republiky v oblastech


Aktuality

Modul aktuality primárně slouží ke sdělování právě aktuálních informací s možností propojení s jednotlivými částmi stránek či odkazy na externí zdroje. Při zadávání lze použít automatický ořez ilustračních fotografií. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami.
Aktuality

Modul články

Modul slouží ke snadnému přidávání informativních článků. Jednoduše lze přiřadit seznam rubrik ve kterých se má článek zobrazovat, přidat autora článku a další potřebné funkce ke správnému fungování tohoto modulu.
Články

Modul ceník

Modul ceník dokáže jednoduše vytvářet a spravovat Vámi nadefinované ceníky. Výhoda modulu ceník je, že stačí napsat jeden ceník a vložit ho na více stránek dle potřeby. Následně při změně ceny upravíme pouze jednou a změna se projeví všude, kde se ceník nachází.
Ceník

Reference

Modul reference spravuje Vámi vytvořené ukázky k prezentaci na webové stránce.
Reference

Kariéra - nabídka pracovních míst

Nábor pracovních sil je stále aktuální problém většiny firem. Ucelená nabídka pracovních pozic ve firmě přehledně na vlastních stránkách.
Kariéra

Mechanizace

Vlastníte jako firma větší vozový park nebo více strojů, které byste rádi prezentovali na stránkách? Modul mechanizace je určen právě pro vás.
Mechanizace

Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.