Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat


Webové stránky
Zaměření internetových stránek
Ubytování a restaurace
zadavatel:
Poláček-Šimek s.r.o
Spolupráce od roku: 2014
odkaz:

CRnet, s.r.o.

kancelář:
Skuherského 45
370 01 České Budějovice

tel: +420733 663 090
mail: michal@crnet.cz
web: www.crnet.cz


Penzion Tilia

Vítejte v Českém Krumlově, který Vám nabízí pohled do minulých století. V našem rodinném penzionu Tilia Vám nabízíme příjemné ubytování nedaleko od centra Českého Krumlova - pouze pět minut chůze na náměstí


Aktuality

Modul aktuality primárně slouží ke sdělování právě aktuálních informací s možností propojení s jednotlivými částmi stránek či odkazy na externí zdroje. Při zadávání lze použít automatický ořez ilustračních fotografií. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami.
Aktuality

Fotogalerie

Modul fotografie umožňuje snadné vkládání a spravování internetových galerií.
Fotogalerie

Formuláře

Díky tomuto modulu můžete na stránky vkládat různé formuláře. Ty můžou sloužit k rychlému kontaktování, pro kalkulaci ceny nebo i nezávazné objednávky a mnoho dalšího.
Formuláře

Tipy na výlety

Přehledně řazené tipy na výlety s možností lokalizace a zanesení do interaktivní mapy. Ke každému záznamu je možné uvádět nejenom jeho kompletní popis včetně galerie, ale i veškeré kontaktní údaje, GPS souřadnice či otevírací dobu. Jednotlivé záznamy lze třídit podle kategorií, vzdáleností od centra města či aktuální polohy nebo dle otvírací doby. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami bez nutnosti opětovného zadávání do systému.
Tipy na výlety

Dokumenty

Snadná správa a přehled dokumentů na jednom místě v administraci s možností snadného vložení do stránky.
Dokumenty

Spolupracujeme

Možnost přidání sponzorů do kategorií jako jsou generální partneři, hlavní partneři, mediální partneři, odkazy apod. Snadné přidání a editace parnerů pro wáš web.
Spolupracujeme

Pokoje

Modul Pokoje slouží k přehlednému zobrazení o pokojích, které nabízíte k pronájmu. Zobrazí veškeré informace o daném pokoji.
Pokoje

Modul ceník

Modul ceník dokáže jednoduše vytvářet a spravovat Vámi nadefinované ceníky. Výhoda modulu ceník je, že stačí napsat jeden ceník a vložit ho na více stránek dle potřeby. Následně při změně ceny upravíme pouze jednou a změna se projeví všude, kde se ceník nachází.
Ceník

CRnet, s.r.o.

kancelář:
Skuherského 45
370 01 České Budějovice

tel: +420733 663 090
mail: michal@crnet.cz
web: www.crnet.cz


Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.